Güç ekipmanınızı uzaktan kumanda etmek ve izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geniş Victron uzaktan kumanda panelleri yelpazemiz, sisteminizi izlemenizi ve ayarlarını düzeltmenizi sağlar. Paneller yelpazemiz için aşağı bakın.


Dijital Çoklu Kontrol Paneli GX

Dijital Çoklu Kontrol Paneli GX, önceki sürümün aynısıdır, ancak tasarımı yenidir. Bu panelin diğer ek bir avantajı, kolay kurulumudur: ekteki montaj çerçevesi, kullanıcının paneli ön veya arka tarafa takmasına izin verir. Montaj çerçevesinden dolayı montaj delikleri artık görünmeyecektir.
GX panelinin gövdesi, panelin daha hafif olmasını sağlayan ve panele modern bir görünüm kazandıran plastikten yapılmıştır.


VE.Bus Çoklu Kontrolü

Bu panelin hem Çoklu'lar, hem de Quattro'lar için kullanılması planlanmıştır. İki AC kaynağı için PowerControl ve PowerAssist akım sınırlama ayarı yapılmasına izin veriyor: örneğin bir jeneratör ve kıyı tarafı akım.
Değişken ayar aralığı (döner düğmeyle): maksimum 16 Amp (VE.Bus Çoklu Kontrol 16/200A paneli)
Sabit ayar aralığı (her iki model için): maksimum 200 Amp.
LED'lerin parlaklığı geceleri otomatik olarak azaltılır.


Phoenix İnvertörü Kontrolü

Bu panel, bir UTP uzaktan bağlantı izleme ve kontrol soketiyle donatılmış olan Phoenix invertörleri için tasarlanmıştır. Otomatik aktarma düğmesi istenip, hiçbir şarj cihazı işlevi istenmediğinde, bir MultiPlus invertörü/şarj cihazı üzerinde de kullanılabilir. LED'lerin parlaklığı geceleri otomatik olarak azaltılır.

Sadece aşağıdaki modeller içindir: 12/1200, 12/1600, 12/3000, 12/5000, 24/1200, 24/1600, 24/3000, 24/5000, 48/3000 ve 48/5000.


Dijital Çoklu Kontrol 200/200A

Bu panelin hem Çoklu'lar, hem de Quattro'lar için kullanılması planlanmıştır. İki AC kaynağı için PowerControl ve PowerAssist akım sınırlama ayarı yapılmasına izin veriyor: örneğin bir jeneratör ve kıyı tarafı akım.
Ayar aralığı: maksimum 200 Amp.
LED'lerin parlaklığı geceleri otomatik olarak azaltılır.


Akü Alarmı

Aşırı yüksek veya düşük akü voltajı durumunda, sesli ve görsel alarmla ve uzaktan sinyaller için bir röleyle uyarı verilir.


Şarj Cihazı Düğmesi

Uzaktan açma-kapama düğmesi


Skylla Kontrol

Skylla Kontrolü, şarj akımını değiştirmenize ve sistem durumunu görmenize izin verir.


Phoenix Şarj Cihazı Kontrolü

PCC paneli, şarj cihazının durumunu belirten LED ile şarj işleminin uzaktan kumandasını ve izlenmesini sağlar. Ayrıca uzaktan bağlantı paneli, çıkış akımını ve dolayısıyla AC girişinden alınan gücü sınırlamak için kullanılabilecek bir çıkış akımı ayarlaması sunar. Bu özellikle şarj cihazını sınırlı sahil gücünden veya küçük genset'lerden çalıştırırken yararlıdır. Panel, pilin şarj parametrelerini değiştirmek için de kullanılabilir. LED'lerin parlaklığı geceleri otomatik olarak azaltılır. Şarj cihazına standart bir UTP kablosuyla bağlanın.